Ontmoet ZENZ-oprichtster Anne-Sophie - Deel 1

Onze experts zijn een belangrijk onderdeel van ZENZ als voorloper in de duurzame schoonheidsindustrie. Daarom zullen we ons team van toegewijde experts introduceren in een serie blog posts. Je zult meer te weten komen over onze experts, waarom ze experts zijn in hun vakgebied, en hoe ze expert kennis vergaren. Daarnaast kun je lezen hoe wij bij ZENZ hun kennis gebruiken bij het ontwikkelen van nieuwe producten, het uitvoeren van behandelingen in onze salons en het opleiden van nieuwe kappers. Het belangrijkste is hoe ons team van experts helpt ZENZ's visie van een duurzamere schoonheidsindustrie te bevorderen. Ons team van experts bestaat uit oprichtster Anne-Sophie Skjødt-Villumsen, hoofd educatie Sidsel Riisberg, extension expert Rebekka Olsen en visagiste Kasia Szefler-balaban.

De eerste expert die we willen voorstellen is oprichtster Anne-Sophie Skjødt Willumsen. Hier kun je lezen over Anne-Sophie's weg naar de oprichting van ZENZ, waarom ze een expert is en hoe ze haar expertkennis op peil houdt.

Anne-Sophie's weg van kappersopleiding tot oprichter van ZENZ

Anne-Sophie wist al sinds ze in de vijfde klas zat dat ze kapster wilde worden. Ze raakte geïnspireerd toen ze met haar vader mee mocht naar zijn werk, die bij DR werkte, en kennismaakte met het werk van kappers en stylisten. Anne-Sophie studeerde voor kapster en kreeg een stageplaats, waar ze een allergie ontwikkelde voor chemie, die onmiskenbaar deel uitmaakte van het dagelijkse leven als kapster. Na 10 jaar als geschoold kapster te hebben gewerkt, nam Anne-Sophie een grote beslissing en sprong eruit als freelancer, waarbij ze haar eigen producten mixte omdat ze niet met chemie wilde werken, maar uitsluitend met natuurlijke ingrediënten. Anne-Sophie merkte al snel dat er veel vraag was naar een groenere kapper en aanverwante producten, die vandaag de dag ZENZ vormen, waar we werken voor een gezondere en duurzamere schoonheidsindustrie.

Het kappersvak draait voor Anne-Sophie om duurzaamheid en precisie

"Met handwerkvakken kun je altijd leren en wijzer worden. Je kunt altijd nieuwe dingen leren. Je kunt altijd beter worden. Ik vind het geweldig dat je er elke dag moeite voor doet. " Zegt oprichtster Anne-Sophie Skjødt Willumsen gepassioneerd.

Anne-Sophie's dagelijks leven bestaat uit het knippen en kleuren van klanten, maar ook uit het lesgeven in het kappersvak. Er is een terugkerend thema in alles wat Anne-Sophie doet - en dat is duurzaamheid. Ze maakt er een deugd van om op de hoogte te blijven van de laatste kennis op het gebied van certificeringen en nieuwe duurzame technologieën. Dit doet ze door op zoek te gaan naar nieuw onderzoek op het gebied van duurzame schoonheid. Anne-Sophie neemt ook deel aan verschillende certificeringscursussen, om de laatste bijgewerkte kennis te krijgen over de verschillende certificeringen waarmee ZENZ-producten zijn gelabeld.

"Het is echt belangrijk om als kapper in gedachten te houden dat je bij elk kapsel naar binnen moet gaan met de instelling dat dit het beste kapsel ooit gaat worden. De klant moet bij ZENZ weglopen en zich absoluut mooi voelen. Je bent niet beter dan je laatste knipbeurt. "Zegt Anne-Sophie.

Om een nog betere kapper te worden, volgt Anne-Sophie kapperscursussen en conferenties over de hele wereld. Op het gebied van niet-chemische haarkleuringen doet Anne-Sophie haar best, omdat ze al zoveel jaren met natuurlijke haarkleuringen, Henna haarkleuringen, werkt. Er zijn er niet veel met zoveel kennis en ervaring in Henna haarkleuring als Anne-Sophie.

Anne-Sophie's favoriete producten en behandelingen van ZENZ

Anne-Sophie is een grote fan van de biologische oliën van ZENZ. Anne-Sophie vindt het geweldig dat de oliën multifunctioneel zijn en in alle opzichten gebruikt kunnen worden. Ze gebruikt ze voor alles, van het smeren van haar mond, tot het reinigen van haar huid, om extra vocht in haar gezichtscrème of hoofdhuid te geven - ze gebruikt de olie zelfs bij het Henna haarkleuren. "Er is geen plek waar ik geen ZENZ oliën gebruik," zegt Anne-Sophie. Anne-Sophie houdt van haarbehandelingen en behandelingen, waarbij je tegelijkertijd een voetbad en een haarbehandeling krijgt, die elke ZENZ kapper aanbiedt, omdat ze graag iets bijzonders doet voor haar klanten. Bovendien houdt Anne-Sophie ervan om haar te kleuren en verschillende kleuren te mengen om een klant gezonder en mooier haar te geven.

Anne-Sophie is een van onze experts die ZENZ voortdurend beter en slimmer maakt, zodat we onze missie van een gezondere en duurzamere schoonheidsindustrie kunnen bereiken.

ZENZ grundlægger Anne-Sophie

Lees hier Meet Our Experts - Deel 2, over onze andere Expert Education Manager Sidsel Riisberg

 

Wilt u onze producten proberen?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang 20% op je volgende bestelling. We zijn er zeker van dat jij, je lichaam en je wereld er dol op zullen zijn!

REGISTREER HIER