Ontmoet ZENZ Education Manager Sidsel - Deel 2

Onze experts zijn een belangrijk onderdeel van het feit dat ZENZ een koploper is in de duurzame schoonheidsindustrie. Daarom zullen we ons team van toegewijde experts introduceren in een serie blog posts. Je zult meer te weten komen over onze experts, waarom ze experts zijn in hun vakgebied, en hoe ze expertkennis vergaren. Daarnaast kun je lezen hoe ZENZ hun kennis gebruikt, wanneer we nieuwe producten ontwikkelen, behandelingen uitvoeren in onze salons en nieuwe kappers opleiden. Het belangrijkste is hoe ons team van experts ZENZ's visie van een duurzamere schoonheidsindustrie helpt uitdragen. Ons team van experts bestaat uit oprichtster Anne-Sophie Skjødt-Villumsen, educatiemanager Sidsel Riisberg, extension-expert Rebekka Olsen en visagiste Kasia Szefler-balaban.

In deze blogpost stellen we graag onderwijsmanager Sidsel aan u voor. Hier kan je lezen over Sidsel's weg van kapster tot Education Manager en manager van ZENZ Nørrebrogade, waarom ze een expert is en hoe ze haar expertkennis up-to-date en relevant houdt.

Van een A-list kapper stylist in Londen tot Education Manager bij ZENZ

Sidsel ging in 2009 bij ZENZ in de leer en ontwikkelde zich snel tot een zeer bekwame kapster. Sidsel behaalde een bronzen medaille voor haar leertest, waarna ze een paar jaar als kapster werkte voordat ze naar Londen verhuisde om make-up artist en hairdresser stylist opdrachten te doen, zoals fotoshoots voor verschillende A-list celebrities. Sidsel had veel last van hoofdpijn en dacht toen dat het waarschijnlijk kwam doordat ze veel op haar bordje had. Ze verhuisde terug naar Denemarken en begon weer bij ZENZ, waar Sidsel ook haar stage liep. Ze ontdekte al snel dat haar hoofdpijn afnam nadat ze weer bij een niet-chemische kapper was gaan werken. Sidsel zette haar grote vooruitgang bij ZENZ voort en werd vervolgens gepromoveerd tot hoofd van de opleiding. Sidsel geeft haar kennis en ervaring door aan distributeurs, leidt ZENZ-groenkappers op en geeft kappers- en kleurcursussen. Daarnaast is Sidsel hoofd van ZENZ op Nørrebrogade.

 

Een werkleven zonder chemicaliën

Nadat Sidsel zich had ontdaan van het leed van haar vroegere, met chemicaliën gevulde werkleven, heeft duurzaamheid een enorme impact gehad op haar dagelijkse leven en haar werk.

Om haar duurzame kennis op peil te houden, volgt Sidsel regelmatig cursussen over hoe ZENZ-salons hun werk binnen duurzame richtlijnen kunnen uitvoeren. Daarnaast is Sidsel zeer proactief in haar manier van nieuwe kennis opdoen, omdat ze op de hoogte moet blijven van de laatste onderzoeken over hoe het kappersvak gezonder en duurzamer gemaakt kan worden. Wat kapperstechnieken betreft, gaat Sidsel het vaakst op zoek naar kennis van andere kappers, naar inspirerende video's of foto's op sociale media en op straat. Sidsels ervaring als haarstyliste in Londen heeft haar geleerd om in het hoofd van een ontwerper te kruipen en dit na te kunnen bootsen in een kapsel. Deze ervaring heeft Sidsel geleerd hoe ze een bepaalde periode of trend kan verwerken in een kapsel of kapsel. Daarnaast volgt Sidsel diverse kniptechnische cursussen, om haar vaardigheden voortdurend te verbeteren en haar vak te verfijnen. Op het gebied van natuurlijke haarkleuring maken Anne-Sophie en Sidsel gebruik van elkaar, door hun ervaring en kennis te bundelen.

Sidsel's favoriete ZENZ product en behandeling

Sidsel houdt van ZENZ Styling Paste no. 6, omdat het goede ingrediënten bevat, voor de meeste haartypes te gebruiken is en een mooie finish aan je haar geeft. Het is ook gemakkelijk om mee te werken. Sidsel's favoriete behandeling is een oliebehandeling met ZENZ Deep Wood Oil Treatment no. 99.

"Tijdens de behandeling krijg je een hoofdhuidmassage, waarbij je ook de prachtige olie kunt ruiken - het is een pure luxe spa-ervaring," zegt Sidsel.

Een van de redenen waarom Sidsel dol is op de Oil Treatment, is omdat het vooral goed is als je problemen hebt met je hoofdhuid of als je jezelf gewoon eens wilt verwennen. Sidsel lijdt aan psoriasis, waarbij een Deep Wood Oil Treatment een zeer positief effect heeft op haar huidconditie. De Oil Treatment maakt onder andere de psoriasis los en zorgt ervoor dat haar hoofdhuid niet meer jeukt. Sidsel is ook dol op de behandelingen waarbij een klant aan de spiegel gekluisterd blijft, omdat ze zo blij en tevreden zijn met hun nieuwe kapsel.

ZENZ Uddannelsesleder Sidsel

Lees hier Meet Our Experts - Deel 1, over ZENZ oprichter Anne-Sophie

 

Wilt u onze producten proberen?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang 20% op je volgende bestelling. We zijn er zeker van dat jij, je lichaam en je wereld er dol op zullen zijn!

REGISTREER HIER